WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

Aktualności

 • 25.09.2018

  Przedłużenie Programu Priorytetowego ,,Wykonanie podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego - II edycja"

  W związku z decyzją Rady Nadzorczej WFOŚiGW w Łodzi 21.09.2018 r. nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego pn. ,,Wykonanie podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego - II edycja" został wydłużony do dnia 30.11.2018 r.

  szczegóły

 • 25.09.2018

  Wyjazd do zabytkowych parków

  W dniu 21 września 2018 r. odbył się wyjazd członków Rady Nadzorczej WFOŚiGW w Łodzi, Prezesa Zarządu Pana Wojciecha Miedzianowskiego oraz Kierownika Zespołu Nieinwestycyjnego Pani Ewy Czarneckiej na sesję wyjazdową do zabytkowych parków w Starym Gostkowie, gm. Wartkowice, Woli Krzysztoporskiej oraz w Dzierżąznej, gm. Zgierz, dla których zostały złożone wnioski o dofinansowanie  w ramach drugiego konkursu III edycji Programu Priorytetowego: „Przyrodnicze perły województwa łódzkiego – program rewaloryzacji zabytkowych parków”. 

  szczegóły

 • 21.09.2018

  Młodzieżowe przesłanie klimatyczne dla przyszłości

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi serdecznie zaprasza młodzież ze szkół średnich woj. łódzkiego do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie pn. „Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla przyszłości”. Zwycięski zespół na etapie wojewódzkim, będzie reprezentował nasze województwo w finale etapu ogólnopolskiego Młodzieżowego Kongresu Klimatycznego, który będzie miał miejsce 24 października br. podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich POL-ECO SYSTEM w Poznaniu.

  szczegóły

 • 20.09.2018

  Oferta edukacyjna dla przedszkoli i szkół woj. łódzkiego

  WFOŚiGW w Łodzi zaprasza zorganizowane grupy dzieci i młodzieży z przedszkoli oraz szkół z terenu woj. łódzkiego na bezpłatne zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej, które prowadzone są na terenie  naszej siedziby w Łodzi przy ul. Dubois 118.

  szczegóły

 • 20.09.2018

  Lista Gmin, które uzyskały dofinansowanie na wymianę pieców w ramach PONE II

  W ramach Programu Priorytetowego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi pn. Program Ograniczania Niskiej Emisji – II edycja o możliwości ubiegania się o dofinansowanie decydowała kolejność wpływu wniosków. Zainteresowanie programem było tak duże, że już pierwszego dnia naboru wniosków kwota 20 mln zł stanowiąca budżet tego programu została wyczerpana.

  szczegóły

1 2 3 4 5 ... 252