WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

Aktualności

 • 21.09.2018

  Młodzieżowe przesłanie klimatyczne dla przyszłości

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi serdecznie zaprasza młodzież ze szkół średnich woj. łódzkiego do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie pn. „Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla przyszłości”. Zwycięski zespół na etapie wojewódzkim, będzie reprezentował nasze województwo w finale etapu ogólnopolskiego Młodzieżowego Kongresu Klimatycznego, który będzie miał miejsce 24 października br. podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich POL-ECO SYSTEM w Poznaniu.

  szczegóły

 • 20.09.2018

  Oferta edukacyjna dla przedszkoli i szkół woj. łódzkiego

  WFOŚiGW w Łodzi zaprasza zorganizowane grupy dzieci i młodzieży z przedszkoli oraz szkół z terenu woj. łódzkiego na bezpłatne zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej, które prowadzone są na terenie  naszej siedziby w Łodzi przy ul. Dubois 118.

  szczegóły

 • 20.09.2018

  Lista Gmin, które uzyskały dofinansowanie na wymianę pieców w ramach PONE II

  W ramach Programu Priorytetowego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi pn. Program Ograniczania Niskiej Emisji – II edycja o możliwości ubiegania się o dofinansowanie decydowała kolejność wpływu wniosków. Zainteresowanie programem było tak duże, że już pierwszego dnia naboru wniosków kwota 20 mln zł stanowiąca budżet tego programu została wyczerpana.

  szczegóły

 • 19.09.2018

  Program CZYSTE POWIETRZE - nabór wniosków o dofinansowanie

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że z dniem 19 września 2018 r. rozpoczyna nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

  szczegóły

 • 19.09.2018

  Publiczna Szkoła Podstawowa w Radoszewicach z wizytą w siedzibie Funduszu

  W dniu 18 września 2018 r. siedzibę WFOŚiGW w Łodzi odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej w Radoszewicach w ramach zajęć z zakresu edukacji ekologicznej. Po wędrówce ścieżką ekologiczną wokół budynku Funduszu, dzieci wzięły udział w przygotowanych zajęciach warsztatowych, grach edukacyjnych i pokazach dotyczących segregowania śmieci w sali edukacyjnej.

  szczegóły

1 2 3 4 5 6 ... 253