WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

Aktualności

 • 21.05.2018

  Majówka w Ogrodzie Botanicznym

  W niedziele 20 maja w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi odbyła się ,,Majówka w Ogrodzie”. Podczas imprezy świętowaliśmy 45-lecie Ogrodu Botanicznego oraz 25-lecie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

  szczegóły

 • 18.05.2018

  Nabór ciągły wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego ,,SOWA - oświetlenie zewnętrzne"

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuję, że w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłoszony został nabór ciągły wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „SOWA – oświetlenie zewnętrzne”
  szczegóły

 • 18.05.2018

  Konferencja w Opocznie dotycząca poprawy jakości powietrza

  W poniedziałek, 14 maja, w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbyła się konferencja dotycząca poprawy jakości powietrza. W spotkaniu wziął udział Pan Wojciech Miedzianowski – prezes WFOŚiGW w Łodzi. Głównym punktem spotkania była prelekcja Piotra Woźnego, pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów ds. programu „Czyste Powietrze", który wyjaśnił najważniejsze założenia projektu. Programem objęte ma zostać również Opoczno, znajdujące się na liście miast najbardziej zanieczyszczonych pyłem PM2,5.

  szczegóły

 • 17.05.2018

  Ogłoszenie o naborze wniosków na wymianę pieców

  Ogłoszenie o naborze wniosków na wymianę pieców w ramach Programu Priorytetowego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi pn. Program Ograniczania Niskiej Emisji – II edycja.

  Nabór wniosków  rozpoczyna się z dniem 11 czerwca 2018 r. i trwa do wyczerpania środków w budżecie programu. O możliwości ubiegania się o dofinansowanie decyduje kolejność wpływu wniosków.

  szczegóły

 • 15.05.2018

  Przedszkole Miejskie nr 90 w Łodzi z wizytą w siedzibie Funduszu

  W dniu 15 maja 2018 r. siedzibę WFOŚiGW w Łodzi odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 90 w Łodzi. Byli to najmłodsi uczestnicy naszych zajęć z zakresu edukacji ekologicznej. Po wędrówce ścieżką ekologiczną wokół budynku Funduszu, dzieci wzięły udział w przygotowanych zajęciach, grach i pokazach w sali edukacyjnej.

  szczegóły

1 ... 3 4 5 6 7 ... 248